Laistymas gali tapti malonumu

Žydintis sodas, vešli žaliuojanti veja nuteikia mus maloniai, o gamtoje praleistas laikas tampa geriausiu poilsiu. Kiekvienas sodininkas ar daržininkas įdeda daug darbo, kad tokia aplinka mus džiugintų. Ypatingas dėmesys skiriamas vasarą, kai mūsų aplinkos grožį gali sujaukti sausra ir ne laiku palieti augalai.

Džiaugiamės galėdami pristatyti naują laistymo prietaisų liniją „Fiskars“. Su jais visi sodo ar daržo darbai taps malonumu. Dėl kompaktiško dizaino laistymo įrangą „Fiskars“ paprasta naudoti ir patogu laikyti. Stilingas dizainas – stilingam sodui.

Kiek laistymo poreikių, tiek laistymo sprendimų. Dėl daugybės priedų kiekviena su laistymu susijusi užduotis taps paprasta. Visi laistymo priedai suderinami su kitų gamintojų laistymo sistemomis.

Trumpa atmintinė apie augalų laistymą

  • Augalus laistykite rečiau, bet gausiai. Turi sudrėkti ne tik paviršius, bet ir gruntas iki pat šaknų. Vandenį išliekite per kelis kartus, leiskite jam po truputį susigerti.
  • Augalus laistykite anksti ryte arba vakare. Be to, geriausia tai daryti prieš lietų, nes vasaros lietaus vis tiek nebūna pakankamai, o tikslingas kiekvieno augalo laistymas geriau pagirdys augalus.
  • Laistykite ne šaltu, o šiek tiek šiltu vandeniu. Jis neturėtų būti šiltesnis nei oro temperatūra.
  • Stenkitės vandenį ant šaknų lieti taip, kad jo nepatektų ant lapų.